O firmieOLD

Naszą pasją jest Internet i możliwości jakie niesie ze sobą. Black Star Media poprzez swoje portale i serwisy, każdego dnia dostarcza Użytkownikom ważnych, użytecznych i ciekawych informacji. Klientom oferujemy w nich kompleksową i efektywną obsługę kampanii reklamowych.

Firma od samego początku działa wyłącznie w oparciu o internet, uważając go za medium niosące najwięcej możliwości w sferze przekazywania informacji odbiorcom a jednocześnie zapewniając Klientom szerokie spektrum skutecznych działań reklamowych.

Wydając portale dbamy by były przyjazne dla użytkowników, intuicyjne w nawigacji a także dostosowane do urządzeń mobilnych – zwłaszcza smartfonów.

Naszym klientom pomagamy wypromować firmę, wzmocnić jej pozycję na rynku, pozyskać nowych klientów oraz utrzymać obecnych. Oferujemy możliwość zamieszczenia w naszych portalach różnorodnych form reklamowych. W naszej ofercie znaleźć można zarówno z reklamy display jak i publikacji sponsorowanych. Każdy z naszych portali posiada indywidualną, skrojoną na miarę rynku na którym działa, ofertę reklamową. Preferujemy formaty reklamowe, które nie są inwazyjne dla odbiorców.